ЦІКАВА НОВИНА ВІД ПОЛОмаркет ! ВСЕ ПРО ГАЗОБЕТОНІ
Якщо будівництво житлового будинку буде виконуватися з такого будівельного матеріалу, як газобетон, то передусім необхідно ознайомитися з його властивостями.
ВЛАСТИВОСТІ ГАЗОБЕТОНУГазобетонні блоки являють собою матеріал низької щільності, а відповідно, і ваги. З-за невеликої щільності і гігроскопічності він має низьку теплопровідність, а ось при силі дії на вигин він досить крихкий. Зазвичай газобетонні блоки застосовують для будівництва малоповерхових житлових будинків, використовуючи в якості основного матеріалу. Але газобетон також можна використовувати і як другорядний матеріал для забутовки стін.
ЗВЕДЕННЯ ФУНДАМЕНТУЗведення кожного будинку починається з зведення фундаменту. Для його будівництва можуть застосовуватися залізобетонні плити. Можливо також виконати пристрій стрічкового дрібно заглибленого фундаменту з бетону.З-за того, що газобетон має низький питома вага, навантаження на фундамент буде набагато менше, ніж при будівництві з цегли, тому ґрунтовного важкому фундаменті необхідності просто немає. Допускається пристрій навіть стовпчастого монолітного фундаменту. При такому основі встановлюють стовпи: в першу чергу в кутах, далі вздовж майбутніх стін, дотримуючись встановленого відстані між стовпами.
Фундамент закладають на певну глибину, вона залежить від місцевих природних умов. Фундамент обов'язково повинен розташовуватися нижче глибини промерзання грунту не менше ніж на 30 див.
Якщо передбачається будівництво цокольного приміщення з того ж газобетону, то застосовувати стовпчастий фундамент забороняється.
Що і говорити, фундамент – це основа будь-якої будівлі, житлового або технічного. Враховуючи, що газобетон – матеріал досить крихкий при силі тиску на вигин, фундамент повинен бути поставлено, що називається, «намертво», тому що газобетонні блоки не витримають навіть легкої деформації. Для захисту блоків у процесі зведення стін виконують їх армування.
СТІНИ І ПЕРЕКРИТТЯКладка стін з газобетону виходить акуратніше, ніж, наприклад, з цегли, оскільки блоки, будучи досить легким матеріалом, не видавлюють цементний розчин стиків. Виходячи з будівельних нормативів, для зведення стін використовують блоки товщиною 375-400 мм Для зведення міжкімнатних стін застосовують блоки від 250 мм.
Якщо мова йде про декоративних не несучих перегородках, допустимо використовувати блоки розміром від 100 мм. Після влаштування фундаменту слід обов'язково подбати про гідроізоляцію. Що стосується газобетону, який досить гігроскопічний, про це варто подбати в першу чергу. В якості ізоляційного матеріалу може бути застосований руберойд або аналогічний бітумний матеріал.
Зверху ізоляційний шар вирівнюють за допомогою піщано-цементного розчину. Укладають блоки газобетону за принципом цегляної кладки, дотримуючись зрушення по шву. При необхідності виконують армування. Краще, якщо блоки газобетону будуть укладатися на спеціальний клей.
Його витрата не буде великим, шов вийде досить тонкий – всього 2 мм. Використання клею знижує можливість появи так званих «містків холоду», які згодом призводять до відчутної втрати тепла. Рівність зводяться стін перевіряють з допомогою виска та будівельного рівня. Вирівнюють блоки, використовуючи гумову княнку.
Після того як стіни зведені, наступним кроком є зведення залізобетонних перекриттів. Для того щоб плити лягли ідеально рівно, поверхня несучих стін повинна бути ідеально рівною. Але навіть якщо є якісь погрішності, у випадку з газобетоном все простіше. Виступаючу поверхню можна відшліфувати «теркою».
Замовлення газобетонних перекриттів краще робити приблизно за 2 місяці до початку будівництва. Як правило, кожне замовлення індивідуальне. Для економії часу і засобів, усі будівельні роботи повинні бути синхронізовані. Тобто, коли доставлять перекриття, на будівельному майданчику вже має бути будівельна бригада і техніка, така, як кран.
Кращим варіантом є – починати прямо з «коліс» укладання перекриттів. Для того щоб встановити перекриття одного поверху, потрібно близько 5 годин, за умови, що роботу будуть виконувати професіонали своєї справи.
Після того, як плити покладені, їх стягають за допомогою хомута. Далі викладають краю перекриттів з тих же блоків. Потім укладають і бетонують анкер, використовуючи перегородочно-опалубні блоки. Для укладання плит буде достатньо 3 осіб.
Важливий момент: стіни повинні бути опорами для перекриттів, і важливо, щоб залишався зазор як мінімум 10 см, причому з кожної сторони. Ось тепер можна сказати, що поверх готовий. Не раніше ніж через добу можна продовжувати роботи і починати зведення другого поверху або покрівлі. В цілому, будівництво будинків з газобетонних блоків скорочує терміни будівництва і спрощує монтаж, як стін, так і міжкімнатних перегородок.
- НОВИЙ ПОШТОМАТ НОВОЇ ПОШТИ ВІД "ПОЛО"! вул. В. Симоненка (О. Дундича) 1-Д (р-н Лашки) МАГАЗИН БУДМАТЕРІАЛІВ "ПОЛО" #кременчук #будматеріали #поло #поломаркет #магазин_будматеріалів_поло #нова_пошта #поштоматНОВИЙ ПОШТОМАТ НОВОЇ ПОШТИ ВІД "ПОЛО"! вул. В. Симоненка (О. Дундича) 1-Д (р-н Лашки) МАГАЗИН БУДМАТЕРІАЛІВ "ПОЛО" #кременчук #будматеріали #поло #поломаркет #магазин_будматеріалів_поло #нова_пошта #поштоматНОВИЙ ПОШТОМАТ НОВОЇ ПОШТИ ВІД "ПОЛО"! вул. В. Симоненка (О. Дундича) 1-Д (р-н Лашки) МАГАЗИН БУДМАТЕРІАЛІВ "ПОЛО" #кременчук #будматеріали #поло #поломаркет #магазин_будматеріалів_поло #нова_пошта #поштомат
- ЗНИЖКИ ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ ВІД "ПОЛО"! polomarket.com.ua 067 533 37 75 (Київстар, Viber) #україна #кременчук #полтава #лубни #будматеріали #знижка #поло #поломаркет #день_закоханихЗНИЖКИ ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ ВІД "ПОЛО"! polomarket.com.ua 067 533 37 75 (Київстар, Viber) #україна #кременчук #полтава #лубни #будматеріали #знижка #поло #поломаркет #день_закоханихЗНИЖКИ ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ ВІД "ПОЛО"! polomarket.com.ua 067 533 37 75 (Київстар, Viber) #україна #кременчук #полтава #лубни #будматеріали #знижка #поло #поломаркет #день_закоханих